Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-08-17 23:04:44

Jaam

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 14
Punktów :   

Home-RP

Witam,
W tej recenzji, po raz kolejny opiszemy serwer Role Play. Nie bójcie się, nie bójcie, DM będzie w następnej. A więc, tutaj opiszę serwer Home-RP. Co mogę o nim powiedzieć? Noo kurde, brawo dla Prezes'a(Główny założyciel) za tak dobrze przemyślany serwer. Tutaj, po raz kolejny spotykamy się z mądrze wybranym miejscem akcji- Palomino Creek. Odrzucili Los Santos, już mają plusik, więc dalej. Dopracowują cały czas gamemode. Gracze, są dobrzy jeśli chodzi o ich odgrywanie akcji RP. Nie mam im zbytnio nic do zarzucenia. Teraz, czas na minusik, nie podoba mi się prowadzenie gangu Hell's Angel's MC. Otóż, jak tam wygląda rekrutacja? Na początku, lider, czy tam Vice, nie znam ludzi Pyta się na /w- "Szukasz Gangu?", gdy ktoś odpowie, oni wskazują gdzie jest bar, rekrutacja, do kogo zagadać. No co za MG . Ale dalej, Podczas rekrutacji, nie ma żadnych utrudnień! Wszystko idzie jak z płatka. Nie no, co to ma być, nie rozumiem takich ludzi w-o-g-ó-l-e! Ale tak, pomijając to, serwer naprawdę udany, o czym już wspominałem. Administratorzy pomocni, nawet bardzo, zawsze dostanie się odpowiedź. Nie podobają mi się liderzy frakcji, nigdzie nie ma, że urząd otwarty i tym podobnych. No cóż, czy mogę wam polecić ten serwer, czy mogę wam polecić ten serwer. Jasne! Wbijajcie na www.home-rp.pl i tam macie IP, serwer Godny uwagi.
A teraz tak, jeśli ktoś mnie czyta.
Jaki serwer (DM) Chcielibyście ujrzeć w następnej recenzji? Czekam na wasze odpowiedzi do godziny 20, następnie biorę się za recenzje, jeżeli nie będzie żadnych propozycji, sam sobie wybiorę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swinkimorskie.pun.pl www.ptaki.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl