Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-07-04 23:32:37

Jaam

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 14
Punktów :   

The Godfather Role Play

Ostatnimi razy szukałem serwerów, natknąłem się na serwer Role Play, z moim ulubionym Gamemode- GF. Jak się okazało, po wejściu na serwer sprawdzam na TAB, i widzę 17 graczy, było to rano, ok godz 10. Jak się niestety później okazało, było to chwilowe. Niestety z biegiem czasu ludzi zaczęło brakować. Ale, mała liczba osób, to nie wszystko, to nie świadczy o serwerze. Tak, to nie znaczyło, lecz to co się stało zaraz po tym powaliło mnie z nóg. Tuż po moim następnym wejściu na serwer Jeden z adminów spytał "Kto chce Lidera" Gdy spytałem się go dlaczego rozdaje liderów, jego odpowiedź brzmiała "Bo nikt nie chce pisać aplikacji, więc jakoś trzeba zachęcić graczy". Myślałem że to mnie dobije, lecz jak powiedziałem że Chcę Lidera PD, on od razu, bez pytania czy ogarniam, bez żadnego testu dał mi Lidera. Mój brat, również chciał sobie pograć(11 Lat). Ledwie co wszedł, popytał i dostał Lidera Yakuzy, Nie rozumiem więc tego serwera. Ale, muszę powiedzieć, że to nie jest koniec. Mój brat wkręcił się w Yakuzę, wywołał wojnę z La Cosa Nostra'ą (LD tej mafii to H@) i podczas strzelaniny, jakiś admin wsadził go do AJ. Gdy sprawdziłem /admins, okazało się że Członkowie La Cosy Nostry mają Adminów. To jest niedopuszczalne, poziom RP też nie jest Tam zachwycający, nie polecam serwera. Lecz jak zawsze podaję IP:91.204.163.105:9675

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coolmanager.pun.pl www.forumcrazy.pun.pl www.pokemonsteam.pun.pl www.wrestling-game.pun.pl www.ana-with-me.pun.pl