Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-07-06 00:08:45

Jaam

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 14
Punktów :   

Polski Love Serwer

Witam! Dziś zamierzam opisać Serwer DM, jest to oczywiście polski serwer. Na serwerze, jest dobra organizacja, jeśli chodzi o komendy, dobrze zaplanowane Drifty, Punkty spawnu, biznesy, i Auta. Natomiast, nie ma tam zbytnio "Tłumów", gdy wszedłem na serwer byłem sam, pobawiłem się, oczywiście legalnie, testowałem mapkę itd. Stwierdzam, iż serwer jest godny uwagi, mimo małej ilości graczy, mogę go polecić, ale! to nie znaczy że serwer ma same zalety, posiada również wady, czyli, jak już wspominałem mała ilość graczy. Po co komu licznik driftu, skoro i tak to się nigdzie nie zapisuje, nie dostajesz punktów itd. Nie rozumiem sensu dodawania domów do kupienia za respekt od początku uruchomienia serwera. Przecież mało osób gra, a domy nie są takie tanie z tego co widziałem.Pojawiło się tam również kilka bezsensownych Teleportów, np /piramida, po wpisaniu tego pojawiamy się na piramidzie, z której można tylko zejść, na dodatek piramida nie jest stworzona, tylko wynaleziona w Las Venturas. Ja, od siebie mogę życzyć administracji powodzenia w dalszym prowadzeniu serwera, podaję IP: 94.249.215.205:7776

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coolmanager.pun.pl www.wrestling-game.pun.pl www.forumcrazy.pun.pl www.pokemonsteam.pun.pl www.ana-with-me.pun.pl