Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-05-23 14:39:01

Jaam

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 14
Punktów :   

Community-Rp

Najszybciej rozwijający się w Polsce- taką nazwę coraz częściej nadają sobie nowe serwery Role Play, reklamując się. Lecz czy w większości takich reklam, prawdą jest to, co jest tam zamieszczane? Nie znalazłem takiego serwera ani razu. Choć, mogę się mylić, właśnie taki serwer- Najszybciej rozwijający się- chcę dziś opisać. Serwerem takim jest Community Role Play. C-rp, lub jak gracze Role Play często go nazywają Cerp może się pochwalić nie tylko doskonale wykończonym i udoskonalonym Gamemodem, nie tylko graczami, którzy prezentują bardzo wysoki poziom Role Play, lecz częstymi aktualizacjami. Wielu graczy twierdzi, że serwer ten trzyma innych tylko dlatego, że ma częste aktualizacje. Może tak, a może nie. Jednak, jaka jest przewaga C-rp nad innymi serwerami? Są wstanie wprowadzić skrypty dotąd niespotykane, potrafią dobrze zarządzać gospodarką serwera, profesjonalnie podchodzą do sprawy oraz potrafią upilnować grających tam graczy. Administracja wydaje się być bezstronna, czy tak jest? To pytanie zostawiam dla was.
Zacznę teraz od opisania sytuacji między graczami. W tym momencie po raz kolejny spotykamy się z profesjonalnym podejściem, gracze doskonale wcielają się w role, jakie nadają swoim graczom, oraz potrafią bardzo dobrze je odgrywać. Czy pojawiają się tam typowe dla większości serwerów osoby nazywane "Nieogarami"? Oczywiście, na osoby, o których wcześniej wspomniałem skazany jest niestety każdy serwer. Mimo tego, iż pojawiają się tam tacy osobnicy, nie mają oni zbyt dużego manewru, ponieważ dobrze reagujący administratorzy szybko reagują.
Czy C-Rp jest doskonałym odzwierciedleniem prawdziwego życia?
Moim zdaniem- TAK- ten serwer jest doskonałym odzwierciedleniem prawdziwego życia, mają tam prawie wszystko, co można spotkać u nas, w tak zwanym Realu.
Dlatego mogę wam naprawdę polecić ten serwer i zapraszam was do zagrania tam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumcrazy.pun.pl www.pceresistance.pun.pl www.pokemonsteam.pun.pl www.coolmanager.pun.pl www.wrestling-game.pun.pl