Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-05-26 00:29:54

Jaam

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 14
Punktów :   

Mrucznik-RP

Serwer DM- Najczęściej są to serwery, typu [PPSDM] [COŚTAMCOŚTAMDM] i tak dalej. Jednak, prawdziwym wyjątkiem jest serwer Mrucznik-RP/DM (niepotrzebne skreślić).
Czy Mrucznik naprawdę powinien nazwać się "RP"? Nie wydaje mi się, a dlaczego? Wchodząc na serwer, pierwsze wrażenie to "O ku######wa"- tak, to było moje wrażenie, kiedy wszedłem na ten serwer. Ludzie biegają bez celu, ciągłe sprinty, ciągły DM, ciągłe tkzw. "Mechazordy" biegające i pytające "Naprawa, tankowanie?". Mam teraz pytanie do Pana Mrucznika. Czy takie były Pańskie założenia, kiedy zakładał Pan ten serwer? Jeśli tak, to mogę śmieć twierdzić, że został ten serwer założony tylko dla pieniędzy. Moje podejrzenie jest takie, że po prostu nie potrafiliście ogarnąć tak dużej liczby graczy. Więc wracamy do punktu wyjścia, dlaczego uważam, że Mrucznik powinien zmienić nazwę serwera na Mrucznik-DM?
Po pierwszym wejściu na serwer oberwałem od 3 ludzi, którzy walczyli za "Narnie" Co to ma być? Nie wydaje mi się, aby takie coś symbolizowało prawdziwy serwer RP.
Co dalej? Czyżby kolejny minus? Owszem. Moim zdaniem minusem są wypłaty. Porządna osoba, czy ona może zarabiać 500k na godzinę? Chyba coś się nie zgadza, prawda?
Ceny aut? Nawet nie chcę się na ten temat wypowiadać. Przenieśliście rozrywkę na większy obszar San Andreas- Bardzo dobrze. Podoba mi się to, jak rozmieściliście rozrywkę, Gamemode nie ma błędów, ale te wasze "Luźne RP" wychodzi poza kontrolę.
CO mi się u was podoba? To, jak potrafią grać organizacje przestępcze. Normalnie jest to ogrooooomna różnica pomiędzy cywilem a organizacją. Nie chcę wymieniać nazw i obrazić którejś organizacji, ale wy po prostu trzymacie poziom. Pomyślmy, gdyby tylko gracze organizacji zostali na serwerze, tworzyłby się całkiem niezły klimat. MrMrucznik- nie ma za co .
Co do Gamemode- jest on bardzo dobrze dopracowany, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko zabezpieczone, jest bardzo dobrze, także gratuluję wam tego. nie mam nic więcej do powiedzenia.

Ogólna ocena serwera MrucznikDM w poziomie RP? 10/100 (te 10 zapewniły wam organizacje)
Pozdrawiam, zapraszam do czytania kolejnej recenzji i komentowania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weldenvarden.pun.pl www.pirzdaustra.pun.pl www.leisuretime.pun.pl www.lubanskiefakty.pun.pl www.polish-rp-life-ls.pun.pl